Načítám Akce

Osobní bezpečnost

Agresivita ve společnosti narůstá. V posledních letech jsme stále častěji svědky verbálních i fyzických útoků na zdravotníky, úředníky, učitele i zaměstnance v dalších profesích. Bohužel se začaly množit i fyzické útoky se zbraní, které měly za následek smrt napadených osob. Rozhodli jsme se proto uspořádat praktický kurz věnovaný osobní bezpečnosti.
Kurz se věnuje nejen hrozbě tzv. „aktivního útočníka“, ale především zvládání běžnějších situací, jakými jsou verbální útoky či fyzická agresivita, osobní fyzické bezpečnosti nejen na pracovišti, sebeobranným pomůckám, legislativě v sebeobraně (co při sebeobraně ), chování při požáru až zvládnutí run-hide-fight při aktivním útočníkovi.
Kurz bude rozdělen na dvě základní části. V první se budeme věnovat managementu osobní bezpečnosti neboli osvojení si základů bezpečného chování a řešení běžných i mimořádných konfliktních situací. Druhá část bude již specificky zaměřena na téma aktivních útočníků.

Kurz bude probíhat teoretickou a zejména praktickou formou. Cílem bude si prakticky osvojit veškeré postupy a návyky za využití realistických modelových scénářů a speciálních efektů.

Určeno pro:

zdravotníky, učitele, úředníky a všechny další zájemce

Cena:

zvýhodněná cena: 2 900 Kč (do 31.12.2022)
standardní cena: 3 400 Kč (od 1.1.2023)

Cena je uvedena včetně DPH (pro plátce DPH možnost odpočtu)

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex