Načítám Akce

Osobní bezpečnost

V posledních letech dochází v České republice stále častěji k napadení zdravotnického personálu. Zdravotníci jsou vystaveni fyzickému i verbálnímu napadání ze strany pacientů a jejich příbuzných, a to při plnění své práce – při poskytování péče a pomoci těm, kteří ji potřebují.
Proto je důležité, aby se zdravotnický personál naučil efektivně řešit verbální a fyzické konflikty a předcházet situacím, které mohou vést k násilí. Zároveň je nutné poskytnout zdravotníkům potřebné nástroje a podporu, aby se cítili bezpečně a chráněni při své práci.

Podobné situace se často stávají například i učitelům, či úředníkům. Náš kurz je proto určen nejen zdravotníkům, ale všem, kteří se chtějí naučit v konfliktních situacích efektivně jednat.

Kurz se věnuje nejen hrozbě tzv. „aktivního útočníka“, ale především zvládání běžnějších situací, jakými jsou verbální útoky či fyzická agresivita, osobní fyzické bezpečnosti nejen na pracovišti, sebeobranným pomůckám, legislativě v sebeobraně (co při sebeobraně ), chování při požáru až zvládnutí run-hide-fight při aktivním útočníkovi.

Kurz bude rozdělen na dvě základní části. V první se budeme věnovat managementu osobní bezpečnosti neboli osvojení si základů bezpečného chování a řešení běžných i mimořádných konfliktních situací. Druhá část bude již specificky zaměřena na téma aktivních útočníků.

Kurz bude probíhat teoretickou a zejména praktickou formou. Cílem bude si prakticky osvojit veškeré postupy a návyky za využití realistických modelových scénářů a speciálních efektů.

Určeno pro:

zdravotníky, učitele, úředníky a všechny další zájemce

Cena:

zvýhodněná cena: 2 900 Kč
standardní cena: 3 400 Kč 

Cena je uvedena včetně DPH (pro plátce DPH možnost odpočtu)

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex