ORL

Ordinace ORL (ušní – nosní – krční) Centra komplexní péče Dobřichovice je umístěna v centru Dobřichovic. Vchod je z ulice 5. května. K návštěvě je třeba se objednat přes recepci.
MUDr. Dana Jenšovská pracuje s dospělými i dětmi. Specializuje se na chronické rýmy, problematiku endonasální chirurgie, řešení dětské nedoslýchavosti,  opakované záněty středouší, diferenciální diagnostiku ušního šelestu, řešení sluchových obtíží u dospělých pacientů, chronický kašel, hlasové problémy s možností doporučení na foniatrii a inhalace.

MUDr. Dana Jenšovská

Profesní životopis

MUDr. Dana Jenšovská je majitelkou a jednatelkou Lékařského domu v Mezibranské, s. r. o., CKP Dobřichovice s. r. o. , CKP Roseta s. r. o., CKP Sámova a R a F s r.o.

V roce 1987 dokončila studium na Fakultě dětského lékařství UK v Praze. Odborné ORL atestace složila v letech 1989 a 1993. Během své kariéry absolvovala několik odborných stáží. První měsíční stáž na klinice v Trieste v Itálii úspěšně zakončila v roce 1991 a navázala dvouměsíční stáží na University of Washington State v Seattlu v USA. Přes dvacet let se pravidelně účastní a přednáší na mezinárodních konferencích ORL lékařů v Argentině, Austrálii, Brazílii, Itálii, Izraeli, Německu, Portugalsku, Rakousku a USA. Své vzdělání si dále rozšířila v odborných kurzech o specializaci na endonasální chirurgii a otologii. Nelze opomenout roční kurz managementu ve zdravotnictví, kterým prošla v roce 2000

Praxe

1987-1995: Všeobecná fakultní nemocnice Praha ORL, stáže na klinikách v Brně, Hradci Králové a Praze; od roku 1993 – dosud: Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o.
1994 – dosud: Lékařský dům v Mezibranské v Praze

Jazyky

Hovoří anglicky a německy.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex