ORL

Ordinace ORL (ušní – nosní – krční) Centra komplexní péče Dobřichovice je umístěna v centru Dobřichovic. Vchod je z ulice 5. května. K návštěvě je třeba se objednat přes recepci.
MUDr. Dana Jenšovská pracuje s dospělými i dětmi. Specializuje se na chronické rýmy, problematiku endonasální chirurgie, řešení dětské nedoslýchavosti,  opakované záněty středouší, diferenciální diagnostiku ušního šelestu, řešení sluchových obtíží u dospělých pacientů, chronický kašel, hlasové problémy s možností doporučení na foniatrii a inhalace.
Na vyšetření do naší ORL ordinace je třeba se vždy objednat. Toto platí i pro akutní pacienty, kterým se budeme snažit najít nejdřívější možný termín (často ten stejný den).

Audiometrie při 5leté prohlídce

Povinnou součástí 5leté prohlídky také vyšetření sluchu audiometrií. Toto vyšetření můžete absolvovat také u nás v ORL Dobřichovice.

Aplikace náušnic u dětí i dospělých

Aplikaci náušnic u dětí i dospělých neprovádíme formou nastřelení, ale klasicky – propíchnutí uší jehlou. Náušnice jsou třeba rovné, bez háčku, naložené dva dny před použitím v lihovém roztoku.ORL lékařka

MUDr. Dana Jenšovská


ORL lékařka

MUDr. Karla Janoušková


Zdravotní sestra

Dagmar Vlasáková

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex