ORL

Ordinace ORL (ušní – nosní – krční) Centra komplexní péče Dobřichovice je umístěna v centru Dobřichovic. Vchod je z ulice 5. května. K návštěvě je třeba se objednat přes recepci.
MUDr. Dana Jenšovská pracuje s dospělými i dětmi. Specializuje se na chronické rýmy, problematiku endonasální chirurgie, řešení dětské nedoslýchavosti,  opakované záněty středouší, diferenciální diagnostiku ušního šelestu, řešení sluchových obtíží u dospělých pacientů, chronický kašel, hlasové problémy s možností doporučení na foniatrii a inhalace.
Na vyšetření do naší ORL ordinace je třeba se vždy objednat. Toto platí i pro akutní pacienty. Akutní pacienty přijímá ORL pouze do naplnění kapacity lékaře.

Audiometrie při 5leté prohlídce

Povinnou součástí 5leté prohlídky také vyšetření sluchu audiometrií. Toto vyšetření můžete absolvovat také u nás v ORL Dobřichovice.

Aplikace náušnic u dětí i dospělých

Aplikaci náušnic u dětí i dospělých neprovádíme formou nastřelení, ale klasicky – propíchnutí uší jehlou. Náušnice jsou třeba rovné, bez háčku, naložené dva dny před použitím v lihovém roztoku.ORL lékařka

MUDr. Dana Jenšovská


ORL lékařka

MUDr. Karla Janoušková


Zdravotní sestra

Dagmar Vlasáková

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex