Program pro podporu těhotenství

Také jste prošli celou řadou vyšetření, které následovalo jedno za druhým a máte za sebou spoustu dní očekávání? Nyní byste potřebovali vše zvážit, zkonzultovat, udělat si čas na sebe a partnera?
Program je určen pro páry, které řeší přirozenou cestu početí, nebo uvažují o asistované reprodukci. Je vhodný při potížích během těhotenství, při špatném výsledku spermiogramu, při přemíře pracovního i osobního stresu, či špatném prokrvení pánve z důvodu sedavého zaměstnání a nedostatku pohybu.
Vzhledem k citlivé povaze problémů s otěhotněním a široké škále zdravotních i psychosociálních příčin je podmínkou účasti v programu tzv. Vstupní vyšetření. Je složeno z vyšetření u rehabilitačního lékaře a psychologa, jejich odborné porady, dále společné porady s pacientem a souhrnné lékařské zprávy. Na základě Vstupního vyšetření je následně domluven samotný program (nejčastěji kombinace psychoterapií individuálních/párových, fyzioterapií, lymfodrenáží, popř. pohybových terapií). Doporučujeme účast obou partnerů.

 

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex