Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu?

V tuto chvílí žádnou konkrétní pozici neobsazujeme. Pokud však máte zájem se stát součástí našeho týmu, kontaktujte naše personální oddělení.

Hledáme pracovníka úklidu

Nestátní zdravotnické zařízení v Dobřichovicích hledá spolehlivou a pečlivou osobu na úklid. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce v příjemném prostředí a zajímavé platové podmínky.

Náplň práce:

  • Úklid ordinací, čekáren, sociálních zařízení a společných prostor
  • Údržba čistoty a hygieny dle stanovených standardů

Pracovní doba:

  • Cca 4 hodiny denně
  • Možnost úklidu před zahájením provozu nebo po jeho skončení

Požadujeme:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Předchozí zkušenosti s úklidem výhodou

V případě zájmu nás kontaktujte na:
tel: 723 603 677
email: helena.nemcova@ckp-dobrichovice.cz

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex