Vodoléčba

V době lékařských přístrojů a množství léků je opomíjeno léčivé působení „obyčejné“ vody. Voda však své léčivé účinky neztratila. Teplá lázeň dokáže uvolnit a prokrvit ztuhlé svaly, příjemně působí na unavené klouby a navodí celkový pocit relaxace. Chladnější lázeň v horkém počasí povzbudí, stáhne cévy a uleví organismu zatíženému nadměrným horkem.

  • Vířivá vana – jedná se o dvaceti až třiceti-minutovou koupel ve vaně s tryskami, které po krátkých časových intervalech postupně promasírují celé tělo. Tato podvodní masáž je velmi příjemná, posiluje účinek vodní lázně a lze ji zacílit na žádoucí místa. Jako alternativu je možné zvolit místo vodních paprsků proud vzduchových bublin.
  • Suchý zábal a relaxace – každá vodní procedura by v ideálním případě měla být zakončena odpočinkem v suchém zábalu. Naše tělo i duše mají šanci nechat doznít příznivé účinky proběhlého procesu. Relaxace po vodní lázni bývá hluboká a účinná.
Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex