Laser

Od července 2017 můžete v našem centru absolvovat terapii na novém neinvazivním laseru. Přístroj patří k nejmodernějším v současné nabídce. Terapie na novém přístroji je časově kratší a díky vyššímu výkonu je k dosažení žádaného efektu potřeba nižší počet terapií v sérii. Tím klesá náročnost terapie pro pacienta.
Kromě ošetření bodovou sondou, která je určena na lokální aplikaci, nabízíme nově i tzv. laserovou sprchu, se kterou jsme schopni ošetřit celé klouby nebo větší plochy.
Laser je možné využít pro celou škálu zdravotních obtíží. Například při terapii jizvy, tinnitu, artrózy, otoků, natržení svalů, hematomů, oparů, akné, bércových vředů, atd. Délka terapie se stanovuje dle diagnózy a požadovaného efektu. Laser aplikujeme na základě indikace lékaře.Pokud si nejste jisti, zda je laseroterapie vhodná právě pro Vás, zeptejte se přímo našich terapeutů na čísle 775 603 345.

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex