Pro firmy

Nabídka pro firemní klientelu tvoří nedílnou součást portfolia našich služeb. Máte tak možnost si pro své zaměstnance vybrat cíleně takové služby, které jsou s ohledem na jejich pracovní zařazení třeba.
Jednotlivé programy zahrnují široké spektrum služeb od školení ergonomie pro různé profese, až po individuálně sestavené rehabilitační balíčky.
Proč je taková investice pro firmy výhodná? Služby jsou cíleně zaměřeny dle specifik dané profese. Udržuje zaměstnance v kondici a zlepšuje jejich zdravotní stav a výkonnost. Zaměstnavatel má plnou kontrolu nad tím, jak benefit zaměstnanci čerpají a ví tak, že je jeho investice účelně vynaložena

Ergonomie práce

Trávení dlouhých hodin na nohou v sedě či ve vynucených polohách s sebou zcela nepochybně nese zdravotní obtíže, kterým lze ale vhodnými kompenzačními aktivitami zabránit, či je aspoň zmírnit.
Bolení hlavy, bolení zad, mravenčení v rukou, horší trávení, obtížné dýchání, horší koncentrace, psychická nepohoda… To vše může být důsledkem špatných pracovních návyků (špatné sezení, manipulování s břemeny, dlouhé sezení za volantem, atd.).
Zajistěte pro své zaměstnance školení ergonomie práce zaměřené na konkrétní profesi.

Rehabilitační balíček

Firmy dnes již standardně nabízejí svým zaměstnancům benefity směřující k podpoře zdraví. Na kolik jsou náklady na tyto benefity účelně vynaloženy je však již otázkou. Nabízíme Vám proto individuálně vypracovaný program firemní péče, ve kterém budete přesně vědět jaké služby se Vašim zaměstnancům dostanou (zaměstnavateli samozřejmě nejsou předávány žádné informace o zdravotním stavu zaměstnanců).

Individuálně vypracovaný program firemní péče pro zaměstnance může probíhat v prostorách našich zdravotnických zařízení, nebo v prostorách Vaší firmy.

V rámci firemní péče můžeme Vašim zaměstnancům nabídnout:

  • vyšetření rehabilitačním lékařem
  • vyšetření fyzioterapeutem
  • individuální fyzioterapii
  • konzultaci fyzioterapeuta
  • masáže
  • konzultaci s psychologem
Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex