Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je jemná, neinvazivní terapeutická metoda, která se zaměřuje na podporu zdraví. Využívá celostní přístup ke klientovi a podporuje regeneraci a harmonii organismu na všech úrovních – tělesné, psychické, emoční a ve svém důsledku i sociální.
Během ošetření terapeut využívá jemných manuálních technik pomocí svých rukou na těle pacienta. Působí na jednotlivé tkáně (např. fascie, kosti, klouby, struktury nervové soustavy a další) s cílem harmonizace jejich napětí, polohy, pohybu, prokrvení atd.
Terapie je určena pro dospělé pacienty a starší děti schopné ležet na lehátku po dobu ošetření. Využívá se u všech obtíží v subchronickém i chronickém stádiu, například jako doplněk další terapie. Je vhodná i u akutních stavů, při kterých není možné využít postupů běžné fyzioterapie.

Kraniosakrální terapie reguluje zatížení nervového systému, ulevuje obtížím pohybového systému, pracuje s traumaty i s obtížemi po úrazech a operacích a mnoha dalšími. V případě potřeby spolupracuje s lékařem

Kraniosakrální terapeuti:

Bc. Alexandra Klozová

Mgr. Bc. Tereza Mrázková

Počet návštěv:

Individuální, minimálně 3x, dále dle domluvy s fyzioterapeutem

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex