Komplexní cvičení

Na Komplexním cvičení si vyzkoušíte, jak příznivě funguje pravidelné cvičení. Pohyby budou snazší, ranní ztuhlost bude méně výrazná. Abyste neupadli do stereotypu práce-televize-spánek, nabízíme vám odpolední alternativu. Při Komplexním cvičení se protáhnete, posílíte tzv. problematické partie. Účastněte se 12 lekcí a udělejte něco pro sebe. Prevence je vždy účinnější než hašení problému ex post.
Díky cvičení v malé skupince zachovává lektorka individuální přístup a kontroluje správnost prováděných cviků. Cvičení je tedy vhodné i pro ty z vás, kdo se bojí chodit na standardní lekce „aby něco neudělali špatně“.
V úvodu každé lekce se budeme věnovat počátečnímu zahřátí pohybového aparátu. Následovat bude protažení svalových skupin, se kterými se doma nechce cvičit, protože „to bolí“ a  posílení svalů, u kterého pod vedením vydržíte déle, než jste si mysleli, že zvládnete. Každá lekce je zakončena závěrečnou relaxací, při které dobijete baterky.

Co znamená rozdělení na pomalejší a rychlejší skupinu?

skupina „pomalejší“: 17:15 – 18:15

  • pro starší, nebo pro osoby s větším pohybovým, zdravotním hendikepem
  • pomalejší ráz
  • zahřátí + protažení, posilování + protahování, závěrečná relaxace

skupina „rychlejší“: 18:30 – 19:30

  • pro mladší, s lepší kondicí
  • rychlejší ráz, dynamičtější, silovější

Zvýhodnění 50%

50% sleva pro Dobřichovické občany. GRANT MĚSTA JIŽ BYL VYČERPÁN!

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex