Komplexní cvičení

Na Komplexním cvičení si vyzkoušíte, jak příznivě funguje pravidelné cvičení. Pohyby budou snazší, ranní ztuhlost bude méně výrazná. Abyste neupadli do stereotypu práce-televize-spánek, nabízíme vám odpolední alternativu. Při Komplexním cvičení se protáhnete, posílíte tzv. problematické partie. Účastněte se 10 lekcí a udělejte něco pro sebe. Prevence je vždy účinnější než hašení problému ex post.
Díky cvičení v malé skupince zachovává lektorka individuální přístup a kontroluje správnost prováděných cviků. Cvičení je tedy vhodné i pro ty z vás, kdo se bojí chodit na standardní lekce „aby něco neudělali špatně“.
V úvodu každé lekce se budeme věnovat počátečnímu zahřátí pohybového aparátu. Následovat bude protažení svalových skupin, se kterými se doma nechce cvičit, protože „to bolí“ a  posílení svalů, u kterého pod vedením vydržíte déle, než jste si mysleli, že zvládnete. Každá lekce je zakončena závěrečnou relaxací, při které dobijete baterky.

Na výběr máte ze dvou různých skupin

skupina Rozhýbej se: 17:15 – 18:15

  • pro starší, nebo pro osoby s větším pohybovým, zdravotním hendikepem
  • pomalejší ráz
  • zahřátí + protažení, posilování + protahování, závěrečná relaxace

skupina Do kondice: 18:30 – 19:30

  • pro mladší, s lepší kondicí
  • rychlejší ráz, dynamičtější, silovější

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex