Rehabilitační jóga

Kapacita naplněna. Můžete se však přihlásit jako náhradníci.
Lekce rehabilitační jógy vedené fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou jógy. Lekce vycházejí z hathajógy obohacené o znalosti lektorky z oboru fyzioterapie, což je jedinečná kombinace, která vám může dopomoci podpořit své zdraví nejen pohybového aparátu.
Společně rozhýbeme, protáhneme i posílíme každou část těla a podpoříme ho v jeho přirozené funkci. Zaměříme se na správné provedení pozic a dýchání. Zklidníme a uvolníme celé tělo i mysl.

Pro koho jsou lekce vhodné?

Lekce jsou vhodné pro dospělé klienty bez akutních či závažných zdravotních omezení. Rehabilitační jóga je vhodná i jako doplněk k fyzioterapii. Je určena i pro úplné začátečníky, kteří doposud neměli možnost se s jógou seznámit, ale i pro klienty, kteří již delší dobu jógu cvičí a chtějí si zlepšit své znalosti o kvalitním provádění jógových pozic tak, aby nás nadměrně nepřetěžovaly, ale naopak podporovaly naše zdraví, kondici a vitalitu.

Jak budou lekce probíhat?

Každá lekce se skládá z průpravných cvičení, na které je kladen větší důraz, než je ve skupinových lekcích obvyklé, jelikož výrazně dopomáhají následné samotné praxi jógových pozic (ásan) tak, aby bylo pro cvičícího snadnější pozici provést a zároveň z ní čerpat co nejvíce užitku. Lekce končí závěrečnou částí, relaxací a zařazením pránájámických technik (řízení energie pomocí dechu), při kterých se uvolníme, zklidníme, zmírníme dopady každodenního stresu, dočerpáme energii a podpoříme vlastní celkovou vitalitu.

Sleva 50% pro občany Dobřichovic

Grant města Dobřichovice, ze kterého byla financována sleva pro občany Dobřichovice, byl pro letošní rok již vyčerpán.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex