Načítám Akce

Pohyblivá ramena, uvolněná šíje a krk (Workshop Feldenkraisovy metody)

V lekcích FM se uvědomělým vnímáním sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti učíme posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. V průběhu workshopu budete mít možnost zažít účinek této neobvyklé pohybové metody sami na sobě. Účast není omezena věkem ani fyzickou kondicí. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.
Cvičení je vhodné pro ty, kteří se s Feldenkraisovou® metodou chtějí prakticky seznámit a vyzkoušet si její účinky sami na sobě. Účast není omezena věkem ani fyzickou kondicí. S sebou pohodlné oblečení na cvičení.Účast na workshopu je třeba dobře zvážit v případě akutních potíží!
Funkční integrace® je individuální lekce vycházející z Feldenkrasiovy® metody. Jedná se o celosvětově uznávanou somatickou edukační metodu, která prostřednictvím organického učení školí vlastní vnímání, zdokonaluje funkčnost těla a osobní proces učení.

Cena:

Skupinový workshop | 1 590 Kč
(běžná cena)

Skupinový workshop | 1 390 Kč
(při přihlášení a zaplacení do 9.8.2020 )

Harmonogram workshopů:

8:30 – 9:00 Prezence
9:00 – 16:00 Workshop (1 h na oběd)

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex