Načítám Akce

Pohyb a stabilita (Fyzioterapie funkce 2)

Fyzioterapie funkce (FF) je přístup, ve kterém fyzioterapeut ze struktury (těla), napětí měkkých tkání a reaktibility CELÉHO pacienta ČTE o funkci, pohybu, chování, o jeho stavu a možnostech změn ve smyslu optima.
 Kurz Pohyb a stabilita je druhým ze série kurzů Fyzioterapie funkce – přístupu, který za léta své praxe vyvinula Bc. Clara Lewitová později ve spolupráci s dalšími učiteli tohoto terapeutického směru.
Kurz navazuje na kurz Forma – funkce – facilitace. Pro porozumění obsahu druhého kurzu je třeba mít absolvovaný první kurz u některého z učitelů Fyzioterapie funkce. Kurz je sestaven ze šesti přednáškových bloků a šesti témat, která obsahují výklad, terapeutickou praxi a aktivní cvičení.

Do tohoto kurzu se mohou přihlásit účastníci FF1, kteří jej absolvovali nejpozději v srpnu 2021.  Jsme si vědomi, že zde není zachován požadovaný odstup minimálně jednoho roku, ale vzhledem k nemožnosti absolvovat kurzy v průběhu mimořádné covidové situace jsme v tomto konkrétním případě odstup zkrátili.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex