Terapie pánevního dna pro ženy

Pánevní dno je často opomíjenou oblastí, která i vlivem přemíry sezení trpí zhoršeným prokrvením. Problémy spojené s pánevním dnem se mohou projevovat například bolestivou menstruací, inkontinencí, častými záněty v malé pánvi.
Skupinové lekce terapie pánevního dna jsou určeny pro ženy, které se potýkají s obtížemi v této oblasti. Cvičení je vhodné i pro ženy toužící po početí. V naší nabídce naleznete jak skupinu pro začátečníky, tak i skupinu pro pokročilé, které již cvičení u nás absolvovaly.

Terapie pánevního dna I

Deset uzavřených setkání pro ženy, které se chtějí naučit, jak správně vnímat a ovládat své pánevní dno. Lekce jsou zaměřeny na vysvětlení a objasnění pojmu pánevního dna, na harmonizaci napětí svalů oblasti pánve, na zvýšení prokrvení orgánů malé pánve i na zlepšení vnímání této oblasti. Ženám vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém mohou opět navázat kontakt se svým tělem a svými potřebami.  V průběhu lekcí bude vyčleněn dostatečný prostor pro otázky spojené s fenoménem pánevního dna.

Terapie pánevního dna II

Cyklus pěti setkání pro ženy, které absolvovaly Terapii pánevního dna I. a chtějí si vědomosti oživit. Pro ženy, které ve spěchu všedního dne pánevní dno opět zanedbávají. Pro ty, které se rády dozvědí něco nového. Pohled na pánevní dno bude rozšířen o další rehabilitační přístupy, o alternativní medicínu (např. reflexní terapii, energetické dráhy, čakry) nebo o psychosomatické souvislosti. Setkání budou opět z části teoretické a z větší části praktické. Bude vytvořen prostor pro otázky, které vám vrtají hlavou již delší dobu, nebo vyvstanou v průběhu lekcí.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex