Terapie pánevního dna

Jste žena, která se potýká s problémy v oblasti pánevního dna? Ať už jste nedávno porodila, nebo si jen všímáte nějakých obtíží jako jsou bolesti v této oblasti, únik moči nebo poruchy menstruačního cyklu, máme pro vás řešení. Zahajujeme nové skupinové lekce: Terapie pánevního dna, které jsou speciálně navrženy pro podporu zdraví žen.

Kurz vede zkušená fyzioterapeutka, která vás provede tím, jak pánevní dno funguje, co ho negativně ovlivňuje a jak mu můžete efektivně pomoci. Cílem tohoto kurzu je nejen poskytnout vám užitečné informace, ale především vás naučit praktické cviky, které můžete začlenit do svého každodenního života.

Program je vhodný pro všechny ženy, a zejména je doporučen těm po porodu. Připomínáme, že po porodu je možné začít cvičit až po ukončeném šestinedělí, kdy je tělo připraveno na návrat k fyzické aktivitě.

Nečekejte, až se problémy zhorší, a přihlaste se na náš kurz Terapie pánevního dna. Učte se, jak pečovat o své tělo a cítit se znovu skvěle. 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex