Načítám Akce

Spirituální aspekty v terapii

Jaké místo v terapeutickém procesu hrají otázky víry a spirituální resp. transpersonální zkušenosti? Jaký je význam symbolického života?
Věnovat se budeme také otázkám smysluplnosti či nesmyslnosti utrpení. Své místo bude mít i sdílení problémů z terapeutické praxe a kazuistické příklady.
Již poněkolikáté přijal naše pozvání velmi zkušený psycholog, psychoterapeut, supervizor a muzikant PhDr. Ludvík Běťák. Pan doktor u nás učil kurz Krizové intervence, kurz věnující se Snům a jejich významu pro terapeutickou práci a letos přináší další velmi zajímavé téma spirituálních aspektů v terapii. Kurzy dr. Běťáka jsou vždy zajímavým odborným i lidským zážitkem.

Orientační harmonogram:

|8.30 – 9.00 Registrace účastníků
|9.00 – 11.00 Zahájení kurzu, představení lektora, očekávání účastníků. Uvedení do tématu spirituálních aspektů v terapii. Otázky víry. Spirituální a transpersonální zkušenosti.
|11.00 – 12.00 Kazuistiky, diskuse.
|12.00 – 13.00 Pauza na oběd
|13.00 – 15.00 Symbolický život, smysluplnost či nesmysluplnost utrpení. Kazuistické příklady.
|1500 – 17.00 Sdílení problémů z terapeutické praxe, diskuse. Ukončení kurzu a předání diplomů.

Určeno pro:

fyzioterapeuty, lékaře, psychoterapeuty, maséry, pracovníky psychosomatických zařízení a další zájemce.

Akreditace:

Kredity: 5 (Unify, platí jen pro fyzioterapeuty)
Výukových hodin: 7 (à 60 minut)
Odborný garant: Mgr. et Mgr. Jana Týkalová

Praktické informace:

Sebou: pohodlné oblečení, psací potřeby, desky na diplom

Občerstvení: 
Pro účastníky bude připravena káva, čaj a drobné občerstvení. Oběd si účastníci hradí sami (možnost společně objednat dovoz jídla z místních restaurací nebo si ohřát vlastní jídlo v mikrovlnné troubě).

Ubytování: https://www.ckp-dobrichovice.cz/tipy-na-ubytovani/

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce. V případě, že se Vám v den konání kurzu stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex