Načítám Akce

Od hrudní bedny k volné pánvi (workshop Feldenkraisovy metody)

Skupinové lekce Feldenkraisovy metody, známé také pod názvem Pohybem k sebeuvědomění (z anglického ATM- Awarness Through Movement) probíhají většinou v leže na zemi (na zádech, boku či břiše), mají pomalé tempo a jsou tvořeny jednoduchými pohyby a jejich kombinacemi. Lektor účastníky provází slovními pokyny.
Účastníci se uvědomělým vnímáním sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti učí posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. Objevují pro sebe nové, zdravější vzorce pohybu. Důležitý je hlavně prožitek, nikoliv výkon.
Cvičení pomáhá proti bolestem pohybového systému, zlepšuje flexibilitu, stabilitu a koordinaci pohybů. Přináší také uvolnění od napětí a zvyšuje kvalitu života.

Účast na cvičení není omezena věkem ani fyzickou kondicí. Cvičení je vhodné pro ty, kteří se s Feldenkraisovou® metodou chtějí prakticky seznámit a vyzkoušet si její účinky sami na sobě. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Účast na workshopu je třeba dobře zvážit v případě akutních zdravotních potíží! Workshop je složen z 5lekcí v délce 50 min, v odůvodněných případech je možné se hlásit i na jednotlivé lekce.

V našich centrech nabízíme skupinovou formu Feldenkraisovy metody v pravidelných dvouhodinových lekcích („Pohybem k sebeuvědomění“) či jako celodenní workshop.

Cena:

Online účast | 1 390 Kč

Online účast na jedné lekci á 50 min | 300 Kč

Prezenční účast | 1 590 Kč – prezenční účast není možná
(běžná cena)

Prezenční účast- včasné přihlášení | 1 390 Kč – prezenční účast není možná
(při přihlášení a platbě do 15.12.2020)

8:30 – 9:00 Prezence
9:00 – 16:00 Workshop (1 h na oběd)

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex