Načítám Akce

Hlava a chodidla v centru pozornosti

Feldenkraisova® metoda (FM), vyvinutá fyzikem a mistrem v judu Dr. Moshè Feldenkraisem, je celosvětově uznávaná somatická edukační metoda, která prostřednictvím organického učení školí vlastní vnímání, zdokonaluje funkčnost těla a osobní proces učení.
V lekcích FM se uvědomělým vnímáním sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti učíme posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. V průběhu workshopu budete mít možnost zažít účinek této neobvyklé pohybové metody sami na sobě.
Cvičení je zaměřené na hlavu a chodidla a je vhodné pro ty, kteří se s Feldenkraisovou® metodou chtějí prakticky seznámit a vyzkoušet si její účinky sami na sobě. Účast není omezena věkem ani fyzickou kondicí. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Účast na workshopu je třeba dobře zvážit v případě akutních potíží! S sebou pohodlné oblečení na cvičení.

Workshop je zaměřen výhradně na sebepoznávání prostřednictvím pohybu a na senzibilizování vlastního kinestetického cítění. Není součástí mezinárodního akreditovaného výcviku a účast na něm neopravňuje k výuce Feldenkraisovy® metody.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex