Načítám Akce

Duševní posilovna

Došlo k uvolnění omezení a Duševní posilovna se za omezeného počtu účastníků a zvýšených hygienických opatřeních uskuteční! Maximální počet účastníků je 8, proto s přihlášením neváhejte, aby na vás zbylo volné místo. Přijďte načerpat nové síly, sdílet v kruhu podobně naladěných lidí a přispět k posílení své psychické kondice a odolnosti!
Duševní posilovna je netradiční zážitkový seberozvojový seminář, zaměřený na komunikaci a práci se stresem.
V malém kruhu a přátelské atmosféře dostanete příležitost udělat si „inventuru“ vlastních komunikačních dovedností. Budeme se věnovat obtížným a složitým komunikačním situacím, zaměříme se i na nejčastější stresory a rezervy v komunikaci. Společně budeme hledat cenné tipy a inspiraci pro práci s nimi.

Určeno pro:

širokou veřejnost i pro profesionály v oblasti duševního a fyzického zdraví

Harmonogram:

16:30 – 17:00 Prezence
17:00 – 20:00 Seminář

Praktické informace:

Sebou: pohodlné oblečení, chuť a odvahu sdílet s ostatními situace z vlastní praxe.


Ubytování: https://www.ckp-dobrichovice.cz/tipy-na-ubytovani/

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce. V případě, že se Vám v den konání kurzu stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex