Načítám Akce

Čchi-kung – Stabilita pro každodenní život

Cvičení čchi-kung má blahodárné účinky na lidský organismus. Cvičení je vhodné nejen k léčbě potíží pohybového aparátu ale i na posílení funkce jednotlivých orgánů, na podporu psychické stability a vyrovnanosti. Lidé jsou při pravidelném cvičení z dlouhodobého hlediska tvořivější, lépe komunikují, mají větší radost ze života a lépe zvládají náročné situace i případné nepříznivé vlivy z okolí, které jako společnost v posledních letech zažíváme.

Na našem semináři budeme cvičit sestavu Osmi kusů brokátu, což je soubor osmi jednoduchých cviků, které se naučíte a odnesete si je domů. Více pozornosti budeme věnovat propojení se s vlastním dechem a svaly, které tělo stabilizují. Naučíte se jednotlivé principy, které cvičení čchi-kung nabízí pro lepší držení těla, vnímání vlastního dechu i vědomí svého středu. Uslyšíte zajímavé informace o lidském zdraví, imunitě a meditačních technikách. Dozvíte se, jak nejlépe podpořit svou imunitu, i jaké byliny či práce s kterými akupunkturní body mohou být vhodné na onemocnění typická pro období podzimu a zimy.

Na cvičení srdečně přivítáme ženy i muže každého věku, začátečníky i ty, kteří již s tímto cvičením své zkušenosti mají.

Harmonogram:

|8:30 – 9:00 Registrace účastníků
|9:00 – 13:00 Dopolední teoretický blok a praktické cvičení
|13:00 – 14:00 Pauza na oběd
|14:00 – 17:00 Odpolední teoretický blok a praktické cvičení, diskuse, ukončení kurzu

Cena:

Základní cena: 1 500 Kč

Praktické informace:

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení
Oběd: Oběd si účastníci hradí sami (možnost společně objednat dovoz jídla z místních restaurací nebo využít rychlovarnou konvici případně mikrovlnnou troubu na místě).

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce. V případě, že se Vám v den konání akce stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex