Načítám Akce

Čchi- kung – probuďte svou energii

Cvičení čchi-kung pochází ze staré Číny a má tisíciletou tradici. Pomáhá upevnit zdraví a doplnit energii. Je to cvičení vhodné pro každého.
Na tomto kurzu se budeme věnovat práci s postojem a budování energie. Naučíme se zvukové techniky na posílení organismu. Také zapojíme meditační techniky vsedě. Cviky jsou jednoduché a při pravidelném cvičení můžeme podpořit léčbu mnohých onemocnění, zbavovat se nadbytečných emocí a každodenně harmonizovat organismus.
Součástí programu bude: protažení těla, základní postoj dlouhověkosti a další základní cviky na podporu zdraví a energie, práce s hlubokým stabilizačním systémem, meditace.

Harmonogram

|8:30-9:00 registrace
|9:00-10:30 Základní postoj dlouhověkosti, budování spodního dantienu, meditace vsedě, sestava naklepávání a další cviky vhodné na rozproudění energie podbřišku.
|10:30-13:00 teorie o cvičení čchi-kung, Člověk – Země – Nebe, příroda jako součást našeho zdraví, jak komunikovat s přírodou
|13:00-15:00 Základní postoj dlouhověkosti, cviky na rozproudění energie
|15:00-16:00 Cviky na posíleních hlubokých stabilizačních svalů
|16:00-17:00 Opakování, předávání diplomů, uzavření kurzu

Určeno pro:

muže i ženy, začátečníky i pokročilé

S sebou:

pohodlné oblečení na cvičení

Oběd:

možnost využít rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu nebo objednání a dovoz jídla z místní restaurace. Drobné občerstvení a pití během čajových pauz.

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce.

V případě, že se Vám v den konání kurzu stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex