Načítám Akce

Čchi-kung pro ženy

Plánujete rodinu a chtěla byste pro sebe jemné cvičení, které povzbudí váš hormonální systém a rozproudí energii v těle?
Neplánujete sice početí, ale chcete své tělo opečovat a probudit svou energii? Přijďte se naučit či zopakovat cvičení Čchi-kung zářícího lotosu pro ženy.
Podíváme se na ženské tělo pohledem čínské medicíny.Budeme si povídat o zdraví, možných příčinách neplodnosti, očistě těla před otěhotněním. Toto cvičení je velmi vhodné na přípravu ženského těla před početím. Naučíte se vnímat lépe sama sebe a naslouchat tomu, co vaše tělo potřebuje. Kurz je vhodný i pro všechny ženy, které neplánují početí, ale chtějí své tělo opečovat a probudit svou energii či se dozvědět více o podpoře početí.Součástí kurzu budou sestavy ze systému Čchi-kung zářícího lotosu – Automasáže, sestava Lotos vyrůstající z vody, Kruhové tance míru z tradice Velké Bohyně a další praktiky, co pomáhají ke zdraví.

Harmonogram

|8:30-9:00 Registrace
|9:00-10:30 Představení lektorky. Cviky pro zdraví spodního dantienu, dělohy, vaječníků, hormonální rozproudění.
|10:30-13:00 Teorie čínské medicíny – co je nejčastěji potřeba u žen vyživit, aby byly v plné síle – slezina, játra, ledviny, srdce, plíce a vztahy mezi nimi. Příčiny neplodnosti. Děloha jako bezpečný prostor pro vývoj miminka.
|13:00-15:00 Sestava Lotos vyrůstající z vody.
|15:00-16:00 Léčivé postoje, cviky na posíleních hlubokých stabilizačních svalů.
|16:00-17:00 Opakování, uzavření kurzu a předávání diplomů.

S sebou:

Pohodlné oblečení na cvičení.

Oběd:

Možnost využít rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu nebo objednání a dovoz jídla z místní restaurace.

Drobné občerstvení a pití během čajových pauz zajištěno.

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce.

V případě, že se Vám v den konání kurzu stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex