Načítám Akce

Čchi-kung pro ženy a muže- Chodidla a pánev

LAST minute sleva 30%.
Pouze malou plochou se dotýká naše tělo země. Chodidla drží celé tělo vzpříměné. Přijďte se dozvědět, jak lépe probudit vaše chodidla pomocí tradičního čínského cvičení čchi-kung. Cvičení čchi-kung pochází ze staré Číny a má tisíciletou tradici. Pomáhá upevnit zdraví a doplnit energii. Je to cvičení vhodné pro každého.
Zaměříme se jak na aktivaci klenby nožní, tak energetické propojení se zemí. Pánev obsahuje mnoho svalů, které vyžadují pozornost proto, aby se člověku dobře dýchalo, rovně stál, cítil spojení se zemí. Naučíme se, jak využít energie pánve a zaktivovat svaly s ní spojené. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří hledají jak zdravý pohyb pro své tělo, tak praxi pro klid mysli. Součástí bude sestava Osmi kusů brokátu (velmi vhodné i pro absolventy kurzu Osmi kusů brokátu – prohloubení znalostí). Dále se budeme věnovat stání v postoji, meditaci vsedě a práci s vlastním hlasem.

Orientační harmonogram

|8:30 – 9:00 Registrace

|9:00 – 12:30 Dopolední blok

|12:30 – 13:30 Pauza na oběd

|13:30 – 16:30 Odpolední blok

|16:30 – 17:00 Opakování, otázky, uzavření kurzu

 

Určeno pro:

muže i ženy, začátečníky i pokročilé

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex