Načítám Akce

Čchi- kung 6 dechů

Cvičení čchi-kung pochází ze staré Číny a má tisíciletou tradici. Pomáhá upevnit zdraví a doplnit energii. Je to cvičení vhodné pro každého. Čchi-kung se také nazývá cvičení pro dlouhověkost. Tím, že je cvičení pomalé, působí do hloubky celého organismu. Člověk se naučí lépe pracovat s dechem a při speciálních cvikách i s vlastním hlasem.
Tento kurz bude věnován sestavě Čchi-kung šesti dechů, (čínsky Liu zi jue). Je to tradiční sestava šesti cviků, které pomáhají léčit vnitřní orgány.

Cviky jsou velmi jednoduché a při pravidelném cvičení můžeme podpořit léčbu mnohých onemocnění, zbavovat se nadbytečných emocí a každodenně harmonizovat organismus. Lektorka Petra Arcimovičová se toto cvičení naučila od učitele Qin Fei. Součástí programu bude: sestava šesti dechů – játra, srdce, slezina, plíce, ledviny, tři ohřívače; zvuková cvičení na zprůchodnění játer; základní postoj dlouhověkosti, další základní cviky na podporu zdraví a energie.

Určeno pro: muže i ženy
Akreditace: 4 kredity (POUZP)

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex