Načítám Akce

Bioenergetická cvičení k podpoře sexuality

LAST MINUTE SLEVA 25%!!!
Cílem kurzu je nabídnout účastníkům pohled na sexualitu jako součást přirozeného zdraví, o které můžeme pečovat stejně jako o zdraví fyzické a psychické. Zprostředkovat paletu individuálních cviků k podpoře sexuality, ze kterých si účastník odnese domů ty, které jej osloví.
Workshop představí cviky, které povzbuzují sexualitu a přispívají k sexuálnímu zdraví. Teorie cvičení vychází z bioenergetické analýzy A. Lowena. Jednotlivé cviky pomáhají lépe zvědomit oblast břicha a pánve, pánev tím uvolňují a znovuoživují. Cviky pokrývají obě přirozené součásti sexuality: jak část sexuálně agresivní (aktivní), tak část odevzdávající se (pasivní). Obě stránky sexuality můžeme prostřednictvím cviků rozvíjet a zároveň objevovat, ve které polaritě se cítíme lépe, a která je pro nás naopak těžší. Individuální cvičení, které se na workshopu účastníci naučí, může přispět k plnému a radostnému prožívaní vlastní sexuality.

Určeno pro:

širokou veřejnost i pro profesionály v oblasti duševního a fyzického zdraví

Harmonogram:

13:30 – 14:00 Prezence
14:00 – 18:00 Seminář (přestávky dle potřeb skupiny)
14:00 – 14:30 Představení lektorky, úvod do tématu sexuality z pohledu bioenergetické analýzy.
14:30 – 15:00 Příprava vědomého vnímání těla (technika Mindfulness). Rozhýbání těla, protažení. Přípravná cvičení: uvolňování a rozevírání bránice
15:00 – 17:15 Cvičení k podpoře sexuality.
17:15- 18:00 Závěrečná relaxace, sdílení zážitků, uzavření, předání diplomů.

 

Praktické informace:

Sebou: pohodlné oblečení na sezení i na cvičení a relaxaci, psací potřeby

Občerstvení:
Drobné občerstvení a pití během čajových pauz.

Ubytování: https://www.ckp-dobrichovice.cz/tipy-na-ubytovani/

Poznámka:

Cesta z nádraží do CKP trvá pěšky cca 25 minut, nechte si prosím dostatek času na registraci před začátkem akce. V případě, že se Vám v den konání kurzu stane neočekávaná událost nebo máte zpoždění, informujte nás na telefonním čísle 775 603 573.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex