Onkoprogram

Pro pacienty, kteří prošli nebo procházejí onkologickým onemocněním a chtějí se lépe orientovat v možnostech využití různých druhů podpůrné terapie – psychoterapie, fyzioterapie, lymfoterapie nebo cvičení. Co je pro mne vhodné? S čím mám raději ještě počkat?
Program je dlouhodobá podpůrná léčba, jejíž složení se odvíjí od výsledků vstupního vyšetření, vždy však v souladu s již nastavenou onkologickou léčbou (pokud probíhá). Součástí programu může být individuání fyzioterapie, psychoterapie, skupinové programy, nutriční terapie, pohybová terapie, lymfodrenáže, masáže, nácvik relaxace, případně další vhodné postupy.
Program nenahrazuje onkologickou léčbu, ale může být její důležitou součástí. Při jeho sestavování plně respektujeme již nastavenou léčbu. Program je v jeho průběhu možné upravovat dle potřeb pacienta tak, aby co nejlépe reflektoval jeho aktuální stav a potřeby.

Zaujala Vás tato nabídka? Více si o ní můžete přečíst zde.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex