Dopravní omezení!!!

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o dopravním omezení, ke kterému dojde kvůli rekonstrukci povrchu silnice v ulici Tyršova v Dobřichovicích a které může ovlivnit Vaší cestu do našeho centra, případně do ORL ambulance.

Důležitá informace: Dopravní značka „Průjezd zakázán“ znamená, že řidič nemůže do takto označené oblasti bezdůvodně vjet, přičemž objíždění omezení či zkrácení cesty se za důvod nepovažuje. Jinými slovy – pokud jedete k nám do CKP, je vaším důvodem vjezdu do této oblasti návštěva lékaře, fyzioterapeuta či psychologa, což je důvod, pro který do oblasti označené touto značkou vjet můžete. Můžete se v těchto místech též setkat s hlídkou obecní policie, která má dohlížet na dodržování pravidel. V případě dotazu jim prosím sdělte, že jedete na terapii do CKP.

1. Etapa (8.-17.7.2019)

Uzavírka ulice Tyršova od křiž. s ul. Všenorská k parkovišti u nádraží ČD.

KUDY DO CKP DOBŘICHOVICE A DO ORL AMBULANCE

CHODCI:
Vlaková stanice Dobřichovice zústává v provozu. Chodník by měl být zachován.

AUTEM:
Do CKP Dobřichovice se dostanete z města Dobřichovice ulicí Palackého přes most. Dále pak ulicemi Strmá > U Rokle > Na Vyhlídce.
Do ORL ordinace se dostanete pouze ze směru od kruhového objezdu v Dobřichovicích, nikoliv přes most od Všenor.

Do Dobřichovic:
• od Prahy přes Radotin a Černošice
• ze Strakonické sjezdem na Řevnice > Lety > Dobřichovice

2. Etapa (18.7.- 31.7.2019)

Uzavírka ulice Tyršova mezi křiž. s ul. Všenorská – Palackého, včetně železničního přejezdu na most.

KUDY DO CKP DOBŘICHOVICE A ORDINACE ORL

CHODCI:
Chodník by měl být zachován.

AUTEM:
Do CKP Dobřichovice se dostanete směrem od Všenor ulicemi Tyršova > Svážná > Krajníkova > Gen. Pellé > K Tenisu > U Rokle > Na Vyhlídce
Z druhé strany řeky využijte objížďku přes Lety > Řevnice > Strakonickou > Řitku > Černolice > Všenory

Do ORL ordinace se dostanete pouze ze směru od kruhového objezdu v Dobřichovicích, nikoliv přes most od Všenor. Při cestě směrem od Všenor využijte objížďku přes Řevnice a Lety.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex