Zkuste něco nového

Kromě zdravotní péče pořádáme v našem centru i řadu vzdělávacích akcí pro odborníky i laickou veřejnost. Během víkendu 15. a 16.4. proběhnou takové akce rovnou dvě a my vás na ně srdečně zveme.

15.4. Kung Fu terapie

Seminář se zajímavým názvem přinese neméně zajímavý obsah. Kung Fu Terapie je nová psychosomatická metoda, kterou lektor kurzu vyvíjí. Jedná se o propojení technik bojového umění a Procesově orientované psychologie. Otevírá příležitost setkat se se svou osobní silou a jejími tělesnými projevy. Přináší techniky, které aktivují naše hluboké zdroje síly pro schopnost čelit nátlaku a bránit se. Vytváří prostor pro trénink různých druhů reakcí potřebných pro ochranu sebe sama a schopnosti umět se postavit za sebe a své zájmy.

Seminář vede Mgr. Marek Šmejkal.

>>Více info

16.4. Čchi-kung – Stabilita pro každodenní život

Cvičení čchi-kung má blahodárné účinky na lidský organismus. Cvičení je vhodné nejen k léčbě potíží pohybového aparátu ale i na posílení funkce jednotlivých orgánů, na podporu psychické stability a vyrovnanosti. Lidé jsou při pravidelném cvičení z dlouhodobého hlediska tvořivější, lépe komunikují, mají větší radost ze života a lépe zvládají náročné situace i případné nepříznivé vlivy z okolí, které jako společnost v posledních letech zažíváme.

Workshop vede Bc. Petra Arcimovičová

>>Více info

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex