Fit v každém věku

Cvičení „Fit v každém věku“  je určeno pro muže i ženy středního až seniorského věku, kteří se chtějí udržet v kondici, nebo se do ní dostat. Cílem je, ukázat nejen sobě, že aktivní životní styl si můžeme udržovat po celý život. Pravidelnou pohybovou aktivitou zlepšíte svou kondici a zpevníte tělo, ale výsledky pocítíte i na lepší stabilitě. Pravidelné cvičení je navíc prevencí civilizačních onemocnění (jakými jsou kardiologické obtíže, diabetes mellitus, obezita).

Náplň jednotlivých lekcí se upraví dle zdatnosti jednotlivých zájemců. Bude využito cvičení formou kruhového tréninku, zařadí se aerobní aktivity i posilování. Bude se cvičit na míčích i na labilních plochách (bosu, úseče). Po domluvě lze zařadit též cvičení venku, či instruktáž chůze s Nordic Walking holemi. Naučíte se, jak své tělo lépe vnímat, jak ho před cvičením rozehřát a po cvičení svaly správně protáhnout. Cvičit se dá v každém věku, tak se nebojte začít!

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex