4 setkání s pohybovou terapií

Pohybová terapie oslovuje člověka jak na tělesné tak na psychické úrovni. Pomocí kreativní práce s pohybem, tancem, hudbou, a jednoduchou kresbou směřuje k povzbuzení fyzického i psychického zdraví. Kde je třeba povzbudit energii, tam povzbudí, kde je třeba zklidnit a uvolnit napětí, tam napomůže uvolnění.Vycházíme při tom z bohatých zahraničních i domácích zkušeností.
Poskytuje také příležitost, prostor a čas k neuspěchanému vyjádření zážitků, emocí, skutečností, pro které někdy nemáme slova. Někdy chybí čas, pozorný posluchač anebo příležitost.
V malé skupině účastníků se budeme věnovat pohybu, jeho vyjadřovacím schopnostem, rozvíjení vlastní pohybové tvořivosti, vnímání těla a vyhledání způsobu, jak Vám osobně může kreativní pohyb být užitečný v kontextu Vašich obtíží nebo Vašeho osobního rozvoje.

Lektorka vychází z bohatých zahraničních i domácích zkušeností.

Cena:

Základní cena: 1 500 Kč (4 setkání á 90 min)

Ohlasy:

  • „Odnáším si pohodu, uvolnění, klid a radost; nejvíce užitečné mi bylo uvolnění a setkání s podobně zatíženými pacientkami; také mě přestala bolet záda, lépe spím a cítím se vyrovnaněji a radostněji.“
  • „Nejužitečnější pro mě bylo poznat své tělo, zaměřit se více do hloubky a ošetřit ho podle potřeby.“
  • „Na cvičení si cením osobního a neobvyklého přístupu a komornosti hodin. Velmi často se při tanečním cvičení pro mě objeví nový podnět, o kterém pak následující týden přemýšlím.”
  • “Během týdenního pobytu jsem u vás absolvovala hodinu pohybové terapie. Jsem člověk, co se těžko uvolňuje, odhazuje zábrany – ale u Vás to nějak přišlo. Všichni, které jsem potkala po Vaší hodině, říkali, že vypadám moc spokojeně. Ale já jsem se i tak cítila! Byl to lék na duši!”
Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex