Relaxační skupina

Relaxace vedená jakýmkoli způsobem, je velmi praktický postup, který přináší změnu či úlevu již v průběhu prvních pokusů.  Některé techniky je velmi snadné aplikovat v jakékoli životní situaci. Relaxace je určena jako podpůrná a v některých případech jako základní terapie pro bolesti hlavy, vysoký krevní tlak, nespavost, zvládání bolesti, srdeční a oběhové potíže, deprese, emoční nerovnováhu, úzkostné stavy, posttraumatické stavy, a další.

Nácvik uvolňování v klidu i pohybu a s tím spojené zvýšené uvědomování těla dokáže velmi rychle změnit naše prožívání a „přeladit“ nás tak, abychom nepřenášeli napětí z náročných situací do zbytku svého života.  Pomáhá nám připravovat se na obtížné situace a soustředit svou energii na podstatné činnosti.

Dalším užitkem relaxace je i zvýšený pocit životní spokojenost a podpora imunitního systému, zvýšení celkové vitality a výkonu.

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex