Aktuální provoz

Vážení klienti,

Aktuální provozní doba je již standardní, tedy 7:30-20. Individuální terapie i vyšetření probíhají bez omezení, skupinová cvičení jsou v souladu s usnesením Vlády ČR až do odvolání pozastavena.

Naši terapeuti pracují s ochrannými pomůckami, recepce centra je vybavena ochranným sklem.

Terapie v CKP

Aktuálně je možné se do našeho centra objednat na vyšetření i terapii. Výjimku tvoří pacienti, kteří spadají do některé z rizikových skupin a je pro ně dle doporučení epidemiologů vhodnější zatím zůstávat doma. Jedná se o seniory, osoby se sníženou imunitou a dále pak o osoby mající závažné interní onemocnění.

V největší možné míře se snažíme o to, aby terapie probíhaly tak jak jste zvyklí. S ohledem na nouzový stav může ve výjimečných případech dojít ke změně terapeuta. Všichni terapeuti našeho centra jsou zcela kompetentní zastoupit své kolegy a věříme, že je toto řešení vhodné s ohledem na pokračování již zahájených terapií.

Pokud se k nás do centra chystáte, připravili jsme pro vás „Šestero pro pacienty“ a prosíme vás, abyste podle něj postupovali.

  • Nosím respirátor
  • Dezinfikuji si ruce po příchodu do centra
  • Udržuji bezpečný odstup od ostatních (2 metry)
  • Preferuji platbu kartou
  • Přicházím bez příznaků nachlazení (rýma, kašel, horečka, ztráta chuti a čichu)
  • V uplynulých 10ti dnech mi nebyla nařízena povinná karanténa ošetřujícím lékařem, nebo hygienikem

Skupinová cvičení

Skupinová cvičení v souladu s usnesením Vlády ČR neprobíhají.

Na cvičení ale nemusíte rezignovat. Zacvičte si Funkční cvičení podle našich videolekcí!

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex