Skupinovky 2019

Již nyní si můžete naplánovat, na jaká skupinová cvičení budete docházet příští rok. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Funkční cvičení

Nyní ho znáte pod názvem Body balance, od ledna se s ním budete setkávat pod názvem Funkční cvičení. Cvičení je určeno pro muže a ženy převážně produktivního věku, kteří pociťují, že pracovní a jiná zátěž se začíná podepisovat na jejich zdraví. První skupina začíná již 9.1.2019. Více informací zde.

Komplexní cvičení

Na Komplexním cvičení si vyzkoušíte, jak příznivě funguje pravidelné cvičení. Pohyby budou snazší, ranní ztuhlost bude méně výrazná. Abyste neupadli do stereotypu práce-televize-spánek, nabízíme vám odpolední alternativu. Při Komplexním cvičení se protáhnete, posílíte tzv. problematické partie. Více informací zde.

4 setkání s pohybovou terapií

V malé skupině účastníků se budeme věnovat pohybu, jeho vyjadřovacím schopnostem, rozvíjení vlastní pohybové tvořivosti, vnímání těla a vyhledání způsobu, jak Vám osobně může kreativní pohyb být užitečný v kontextu Vašich obtíží nebo Vašeho osobního rozvoje. Více info zde.

Duševní posilovna

V sérii čtyř setkání vám představíme základní principy práce se stresem, budete mít možnost vyzkoušet si některé relaxační techniky i drobná cvičení, která pomáhají k aktivizaci, odreagování či vybití napětí. Nedílnou součástí semináře je i téma komunikačních dovedností a technik sebeprosazení – umění efektivní komunikace, schopnost prosadit vlastní požadavek, schopnost říci „ne“ a další dovednosti, jsou totiž důležitou součástí psychohygieny. Více informací zde.

Cvičení k odbourání stresu aneb Bioenergetická cvičení

Série čtyř skupinových cvičení naučí účastníky, jak se stresem pracovat v rovině těla. Účastníci si odnesou techniky, které lze snadno používat v každodenním životě. Naučí se používat krátkou relaxační techniku Mindfulness (Všímavosti). Odnesou si znalost cviků, které podporují životní pocit “stát nohama pevně na zemi“ (techniky Groundingu). Dozví se, jak zostřit smysly a užít si více přítomný okamžik.  Více info zde.

 

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex