Skupinová cvičení

Pro druhé pololetí letošního roku jsme si pro vás přichystali hned několik skupinových cvičení a věříme, že si z takto široké nabídky vyberete.

Komplexní cvičení

Stálicí v naší nabídce je Komplexní cvičení Romany Wolfové. Na Komplexním cvičení si vyzkoušíte, jak příznivě funguje pravidelné cvičení. Pohyby budou snazší, ranní ztuhlost bude méně výrazná. Abyste neupadli do stereotypu práce-televize-spánek, nabízíme vám odpolední alternativu. Při Komplexním cvičení se protáhnete, posílíte tzv. problematické partie. I tentokrát nabídneme toto cvičení ve dvou variantách- pomalejší a rychlejší.
Více info: https://www.ckp-dobrichovice.cz/zdravotnicke-sluzby/skupinove-programy/terapeuticke-skupiny/skupinova-cviceni/komplexni-cviceni/

Rehabilitační jóga

Lekce rehabilitační jógy vedené fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou jógy. Lekce vycházejí z hathajógy obohacené o znalosti lektorky z oboru fyzioterapie, což je jedinečná kombinace, která vám může dopomoci podpořit své zdraví nejen pohybového aparátu.
Více info: https://www.ckp-dobrichovice.cz/rehabilitacni-joga/

Terapie pánevního dna

Terapie pánevního dna je ucelený kurz určený všem ženám, zejména pak těm po porodu, nebo těm, které vnímají nějaký problém v pánevní oblasti. Ať už je to bolest, únik moči či poruchy menstruačního cyklu. Se zkušenou fyzioterapeutkou se blíže podíváte na to, jak pánevní dno (ne)funguje, co ho ovlivňuje a jak mu můžete pomoci, abyste se opět cítila skvěle.
Více info: https://www.ckp-dobrichovice.cz/terapie-panevniho-dna/

Feldenkraisova metoda

Pokud rádi cvičíte dle Feldenkraisovy metody, i nadále máte možnost tak činit na pravidelných dvouhodinkách s Lenkou Boťchovou. V druhém pololetí proběhnou celkem 4. Při skupinových lekcích si vyzkoušíte, jak pohyb provádíte, jak si ho můžete uvědomit a jak své pohybové stereotypy měnit. Na „vlastní kůži“ zažijete, jak obtížné může být uvědomění si jednotlivých částí těla. Podpoříte jejich funkční spolupráci a pracovat budete také s uvědoměním si důležitosti dechu. Tím vším můžete získat větší lehkost ve svých pohybech, větší radost z nich a naučíte se lépe odbourat stres a kvalitně relaxovat.
Více info: https://www.ckp-dobrichovice.cz/felenkraisova-metoda/

Feldenkraisova metoda pro děti

Lekce Feldenkraisovy® metody umožnují dětem v jakési „pohybové laboratoři“ objevit ještě neobjevené pohybové schopnosti: radost z pohybu, tvořivost, zvědavost, spontánnost, vnímavost, sebeuvědomění. Tím děti překonají obtíže v psychomotorickém a kognitivním vývoji, zbaví se nejistoty, uleví si od celkového přetížení ze školy, mohou kompenzovat dysbalance ze sportu či hry na hudební nástroj.
Více info: https://www.ckp-dobrichovice.cz/feldenkraisova-metoda-pro-deti/

 

 

 

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex