Cvičební videa

Pro ty z vás, kteří nechtějí nebo nemohou docházet na naše skupinové lekce Funkčního cvičení jsme přichystali videolekce, které jsou plnou náhradou skupinových lekcí, které probíhají pod vedením Mgr. Terezy Mrázkové v našich centrech.
Jedná se celkem o 3 lekce, z nichž každá má délku 60 minut. Nejedná se o lekce, které si zacvičíte jednou a více ne k nim již nevrátíte. Právě naopak. Každá lekce nahrazuje ucelený kurz cvičení. První video má úroveň pro začátečníky, druhé je pro mírně pokročilé a třetí pro pokročilé cvičence.
Průměrně zdatný cvičenec může podle každé z lekcí cvičit 3 měsíce (v intenzitě 3-4x týdně). Postupně přejde od lekce 1 až k lekci 3. Po této době získá z videí dostatek informací k tomu, aby i po úplném zvládnutí všech lekcí byl schopen cvičit i nadále sám a cvičení si samostatně kombinovat.

Výborný doplněk léčby

Videolekce jsou vhodným doplňkem léčby, stejně jako klasická skupinová cvičení.

Bonus:

Jako bonus od nás navíc dostanete krásný USB disk s kapacitou 16 GB.

Váháte, zda je cvičení pro vás?

Pokud nevíte, zda zrovna Vám cvičení bude vyhovovat, můžete si zakoupit nejprve první díl online a až poté si koupit celý USB disk za zvýhodněnou cenu.

Cena:

3 lekce na USB disku – 1 399 Kč

1. lekce online – 499 Kč

AKTUÁLNĚ: 50% SLEVA pro občany Dobřichovic díky Grantu města Dobřichovice

Jak si videolekce koupit?

Všechny tři video lekce na USB disku si můžete zakoupit na recepcích všech našich center.

Pokud si chcete zakoupit pouze první lekci online, vyplňte prosím objednávku níže.

Po vyplnění objednávky prosím uhraďte částku převodem na účet. Poté vám bude e-mailem zaslán odkaz na video. (platební údaje naleznete v objednacím formuláři)

Copyright © 2017 Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. Na Vyhlídce 582 252 29 Dobřichovice Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex